Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

została utworzona z podwójną intencją - umacniania społeczeństwa obywatelskiego, demokracji i gospodarki rynkowej w Polsce, w tym wyrównywania szans rozwoju indywidualnego i społecznego, a także dzielenia się polskimi doświadczeniami w zakresie transformacji z innymi krajami Europy Środkowej i Wschodniej.

więcej »

Rusza Fundusz Innowacji „Sektor 3.0”
Rusza Fundusz Innowacji „Sektor 3.0”

Masz pomysł na nowe narzędzia online wpisujące się w nurt sharing economy? Aplikując do Funduszu Innowacji masz szansę na nagrodę 50 tys. zł na realizację Twojego pomysłu oraz na udział w specjalistycznych warsztatach. Rekrutacja trwa do 15 listopada 2017 r.

10 lat konkursu „Seniorzy w akcji”
10 lat konkursu „Seniorzy w akcji”

Trwa 10. edycja konkursu „Seniorzy w akcji”, w ramach którego wsparcie otrzymało już ponad 330 projektów realizowanych przez seniorów. Konkurs „Seniorzy w akcji” - oraz jego bogate doświadczenia i wypracowane metody wspierające aktywizację osób starszych i współpracę międzypokoleniową prezentuje jubileuszowa publikacja.

Kirklandyści rozpoczęli studia
Kirklandyści rozpoczęli studia

Naukę w Polsce rozpoczęło 47 stypendystów z 5 krajów Europy Wschodniej i Południowego Kaukazu. 21 września na Uniwersytecie Wrocławskim odbyła się uroczysta inauguracja 18. edycji Programu Stypendialnego im. Lana Kirklanda.

10 lat z International Visitor Leadership Program
10 lat z International Visitor Leadership Program

18 września 2017 r. Liderzy PAFW uczestniczący w wizytach studyjnych do USA zostali przyjęci przez Ambasadora Stanów Zjednoczonych Paula W. Jonesa. W spotkaniu wzięli udział Katarzyna Czayka-Chełmińska, Wiceprezeska Fundacji Szkoła Liderów i Jerzy Koźmiński, Prezes PAFW.

Dołącz do sieci technologicznych liderów!
Dołącz do sieci technologicznych liderów!

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Posiadają kompetencje z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom. Ich zadaniem jest dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami, czy doradzać w wyborze sprzętu innym organizacjom.